Dzisiaj jest: 18.8.2019, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Spotkanie opłatkowe w gdyńskiej komendzie

Dodano: 8 miesięcy temu Czytane: 63 Autor:

Wczoraj w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Gdyni odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych gdyńskiej komendy.

Spotkanie opłatkowe w gdyńskiej komendzie

W spotkaniu uczestniczył ojciec Edward Pracz Europejski Duszpasterz Ludzi Morza oraz zaproszeni goście.
 

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia wczoraj (18.12.2018r.) w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Gdyni odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych gdyńskiej komendy. W spotkaniu uczestniczył zaproszony na tą uroczystość ojciec Edward Pracz Europejski Duszpasterz Ludzi Morza. 
 

Komendant Miejski Policji w Gdyni insp. Robert Leksycki powitał zgromadzonych gości i złożył wszystkim obecnym świąteczne życzenia. Podziękował również policjantom i pracownikom gdyńskiej komendy za całoroczną ciężką pracę na rzecz bezpieczeństwa miasta mieszkańców Gdyni.
 

W miłej świątecznej atmosferze, podczas okolicznościowych przemówień i dzieląc się opłatkiem, wszyscy życzyli funkcjonariuszom i pracownikom gdyńskiej Policji, a także ich rodzinom oraz sobie wzajemnie, spokojnych świąt, wspaniałych świątecznych przeżyć, a także realizacji zamierzeń w Nowym 2019 Roku. 
 

Jednym z akcentów spotkania było również przekazanie symbolu pojednania - Światełka Betlejemskiego przez gdyńskich Harcerzy na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni.

Źródło: www.gdynia.policja.gov.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury