Dzisiaj jest: 18.8.2019, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Złodzieje ukradli puszki WOŚP

Dodano: 7 miesięcy temu Czytane: 64 Autor:

Jak informują nas przedstawiciele gdyńskiego sztabu YMCA, do kradzieży doszło na Witominie i w Redłowie. Policjanci potwierdzają nam, że dostali już takie zgłoszenie.

Złodzieje ukradli puszki WOŚP

Według informacji przekazanych nam z gdyńskiego sztabu YMCA, Kradzieże puszek WOŚP miały miejsce dzisiaj w dwóch dzielnicach miasta - na Witominie i Redłowie. Z wstępnych informacji wynika, że za każdym razem sytuacja wyglądała podobnie - do kwestujących na ulicy wolontariuszy ktoś podbiegał, wyrywał im puszkę i uciekał.
 

Nie wiadomo jeszcze, czy oba zdarzenia są powiązane i czy kradzieży dokonał ten sam sprawca.
 

Gdyńscy policjanci potwierdzają w rozmowie z nami, że dostali już stosowne zgłoszenie. Funkcjonariusze rozpoczęli już swoje czynności.

Źródło: www.onet.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury