Dzisiaj jest: 19.5.2019, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Halo Kultura na ferie

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 58 Autor:

Przed najmłodszymi gdynianami jeszcze ponad tydzień zimowego odpoczynku od zajęć szkolnych.

Halo Kultura na ferie
 Jak wykorzystać ten czas, aby był on ciekawy i rozwijający? Na przykład skorzystać z oferty przygotowanej przez Halo Kultura m.in.: warsztatów rękodzieła, improwizacyjnych, cyjanotypii czy też zajęć naukowych, z techniki emisji głosu i ekspresji plastycznej. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Bezpłatne warsztaty odbywać się będą od 18 do 24 lutego. Obowiązują na nie zapisy, które ruszyły 14 lutego. Więcej informacji na facebookowym profilu Halo Kultura.
 
Na początku lutego w podziemiach Hal Targowych powstało nowe miejsce na kulturalnej mapie naszego miasta. Tworzą je gdyńscy artyści ze stowarzyszenia Halo Kultura, którzy otworzyli tam swoje pracownie. Siedziba Halo Kultury z jednej strony jest stałym miejscem pracy artystów i organizacji pozarządowych, z drugiej przestrzenią otwartą dla turystów i mieszkańców, którzy dzięki bogatej ofercie kulturalnej zyskają możliwość aktywnego włączenia się w życie społeczne i artystyczne miasta. Dla ułatwienia 24 pracownie zostały podzielone na sekcje tematyczne: fotograficzną, muzyczną, architektoniczną, teatralną, sztuki współczesnej, designu i pozarządową.
 
Stowarzyszenie Halo Kultura to organizacja zrzeszająca kilkudziesięciu gdyńskich artystów, badaczy i animatorów kultury. Reprezentuje też przedstawicieli wielu organizacji pozarządowych (m.in. Fundacji Pura, Fundacji Nadaktywni czy Wspóldzielni). Organizacja łączy różne dziedziny sztuki, pokolenia i formy działania. Stowarzyszenie Halo Kultura liczy ponad 50 członków.
 
Więcej o wydarzeniach odbywających się w Hali Płaskiej można przeczytać na Facebooku Stowarzyszenia Halo Kultura.
Źródło: gdynia.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury