Dzisiaj jest: 19.5.2019, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Weź udział w Dzielnicowych Targach Pracy!

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 24 Autor:

Szukasz pracy? A może chcesz zmienić obecną? Przyjdź na Dzielnicowe Targi Pracy do Przystani Chylońska 237 i poznaj atrakcyjne oferty pracy w przemyśle, usługach czy administracji.

Weź udział w Dzielnicowych Targach Pracy!
– Pierwsze Dzielnicowe Targi Pracy zorganizowaliśmy wspólnie z PUP w Gdyni w listopadzie ubiegłego roku. Ich bazą była Przystań Śmidowicza 49 na Oksywiu – przypomina Beata Prusak z Laboratorium Innowacji Społecznych, koordynująca projekt pn. System Aktywizacji Społeczno-Zawodowej w Gdyni. – Spotkanie poszukujących zatrudnienia z pracodawcami zostało zaplanowane w godzinach popołudniowych, co niewątpliwie ułatwiło odwiedziny uczniom, absolwentom, bezrobotnym i tym, którzy marzą o zmianie miejsca pracy. Swoje oferty zaprezentowało wtedy 16 firm, reprezentujących przemysł stoczniowy, usługi, handel, służby mundurowe i administrację. Duża frekwencja listopadowych Targów Pracy na Oksywiu jasno pokazała, że nowa formuła takich spotkań się sprawdziła i warto kontynuować je w innych dzielnicach Gdyni - dodaje.

Dzielnicowe Targi Pracy odbędą się 27 lutego, w godzinach 15.30-17.00. Tym razem organizatorzy zapraszają do Przystani Chylońska 237 w Gdyni Cisowej (budynek byłego Zespołu Szkół Ekologicznych). Lokalizacja z pewnością zachęci do odwiedzin mieszkańców najbliższej okolicy, ale po drodze mogą też mieć tu mieszkańcy całej Chyloni, Grabówka, Pustek Cisowskich, sąsiedniej Rumi, a nawet Redy, czy Pucka.

Poza bogatą ofertą zatrudnienia, na Dzielnicowych Targach Pracy będzie można spotkać się z doradcą zawodowym. Specjaliści z Powiatowego Urzędu Pracy podpowiedząjak sporządzić profesjonalne CV i na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Targi pracy organizują Laboratorium Innowacji Społecznych i Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni. 
Wydarzenie można śledzić na Facebooku.
Źródło: gdynia.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury