Dzisiaj jest: 19.5.2019, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Dni Otwarte w gdyńskich szkołach

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 33 Autor:

Dni otwarte w szkołach organizowane są corocznie w marcu, kwietniu i maju.

Dni Otwarte w gdyńskich szkołach

 Jest to czas, kiedy przyszli uczniowie i ich rodzice mogą zapoznać się z ofertą danej szkoły. Dni otwarte to możliwość poznania placówki i okazja do rozmów, ale i wzięcia udziału w aktywnościach przygotowanych przez szkoły.

- Każdego roku w gdyńskim systemie oświatowym witamy nowych uczniów. Aby ułatwić im wybór dalszej drogi edukacji i realizowanie swoich pasji, szkoły organizują Dni Otwarte, podczas których można zapoznać się z ich zróżnicowaną ofertą. Jest z czego wybierać. W Gdyni jest ponad 60 placówek oświatowych, każda o innej specyfice. Warto również przypomnieć, że w budynkach szkolnych realizowane są nowe funkcje, takie jak opieka żłobkowa, przedszkolna, działają biblioteki, odbywa się kształcenie osób dorosłych. Gdyńska polityka edukacyjna stawia na otwartość szkół, nie tylko w ten jeden dzień i nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale wszystkich mieszkańców – mówi Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent Gdyni ds. jakości życia.

Harmonogram tegorocznych Dni Otwartych szkół w Gdyni:

2 marca

I Akademickie Liceum Ogólnokształcące
Dzień otwarty w szkole odbędzie się 2 marca w godzinach 10.00-14.00.
Będzie to niezwykły czas spędzony w jednej z najnowocześniejszych szkół w Gdyni. To miejsce otwarte na ludzi, którzy chcą zdobywać wiedzę i realizować swoje pasje. Szkoła ma ofertę zarówno dla umysłów ścisłych, sportowców jak i artystów. Szkoła zapewnia harmonię między nauką i pasją, zachęca do zaplanowania wspólnie przyszłości i zaprasza na niezwykły, interaktywny spacer po szkole.
Adres: Narcyzowa 6

6 marca

Szkoła Podstawowa nr 43
 • Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 43 w Gdyni zaprasza dzieci 3 i 4-letnie, które w roku szkolnym 2019/2020, rozpoczną edukację przedszkolną na zajęcia, które odbędą się 6 marca w godz. 16.00-17.00 i mają na celu adaptację dzieci 3 i 4-letnich do środowiska przedszkolnego.
 • Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni zaprasza dzieci, które rozpoczną naukę w „zerówce” i klasie pierwszej w roku szkolnym 2019/2020, na zajęcia, które odbędą się 6 marca w godz. 17.00 - 19.00 i mają na celu integrację zespołu oraz adaptację dzieci 6 i 7-letnich do środowiska szkolnego, doskonalenie kompetencji społecznych, emocjonalnych i intelektualnych podczas zajęć plastycznych, logopedycznych, z języka angielskiego oraz zajęć ruchowych.
 
Podczas Dnia Otwartego odbędą się zabawy sportowe, integrujące przy muzyce, a także na piankach sensorycznych. Dzieci będą mogły obserwować i włączyć się w grę interaktywną w szachy oraz w inne gry z wykorzystaniem aktywnej maty podłogowej. Przyszli uczniowie będą mogli wykazać swoje umiejętności artystyczne i językowe. Nauczyciele logopedii i gimnastyki korekcyjnej poprowadzą zajęcia specjalistyczne. Kolejną atrakcją tego dnia będą eksperymenty chemiczno- fizyczne w wykonaniu koła chemiczno- fizycznego pod kierunkiem nauczyciela. 
Adres: ul. Porębskiego 21 

6 i 7 marca

Szkoła Podstawowa nr 13
Na te dwa dni szkoła zaplanowała m. in. warsztaty plastyczne, ruchowe (zabawy z chustą) oraz zajęcia komputerowe oraz z zakresu robotyki. 
W obydwa dni atrakcje rozpoczną się od godziny 9.00, a nauczyciele zorganizują zajęcia pokazowe, które będą specjalnie przygotowane najmłodszych gości.
Adres: Halicka 8 

7 marca

Szkoła Podstawowa nr 48
W planie Dnia Otwartego przewidziane jest zwiedzanie szkoły i wiele innych atrakcji, w godz. 9.30-11.00.
Adres: Jowisza 60 

7 marca

Szkoła Podstawowa nr 39
W programie Dnia Otwartego: nauka programowania- wykorzystanie Ozobotów i mat do kodowania, zabawy i ćwiczenia z wykorzystaniem elementów „Radosnej szkoły", trening uwagi słuchowej metodą prof. Alfreda Tomatisa, zajęcia wspomagające integrację sensoryczną.
Adres: Admirała Józefa Unruga 88

7 marca

Szkoła Podstawowa nr 40
W programie Dnia Otwartego: prezentacja szkoły w oparciu o przygotowaną dla każdego dziecka książeczkę pt:„Odkrywcy Czterdziestki”, realizacja przygotowanych zadań w poszczególnych stacjach tematycznych: zajęcia otwarte „Poznaj Gdynię z Rybką Gdynką”, warsztaty z zakresu edukacji kaszubskiej i morskiej, zabawy z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, gry i zabawy plastyczne, muzyczne, sportowe, inspiracje gipsowe, zwiedzanie sal lekcyjnych, w tym sali Kaszubskiej, Morskiej, Europejskiej, prezentacja multimedialna dotycząca klasy sportowej o profilu pływackim, wręczenie obecnym „Dyplomu Odkrywcy”.
Adres: Rozewska 33

7 marca

Zespół Wczesnej Edukacji nr 1, Szkoła Podstawowa nr 45
Dzień Otwarty organizowany będzie w godz. 16.00-18.00. Organizatorzy zapraszają dzieci i rodziców do odwiedzenia szkoły i wspólnej zabawy w odnalezieniu pirackiego skarbu. 
Motyw przewodni tej morskiej przygody brzmi: „Nasza szkoła to okręt, który pomoże Ci odkryć morza i oceany wiedzy”.
Adres: Wiczlińska 33

7 marca

Szkoła Podstawowa nr 12
Dzień Otwarty odbędzie się w godz. 17.00-19.00. W tym czasie dzieci będą mogły poznać tajniki kodowania i programowania przy użyciu wielu narzędzi TIK: mat edukacyjnych, robotów, gier planszowych, multimedialnych oraz drukarek i długopisów 3D. 
Oprócz tego nasi goście będą mogli wziąć udział w zajęciach plastycznych, ruchowych. Dzieci będą mogły przeprowadzać doświadczenia przyrodnicze oraz uczestniczyć w innych atrakcjach, które zostaną przygotowane przez społeczność Szkoły Podstawowej nr 12 w Gdyni.
Adres: ul. Stawna 4/6 

9 marca

Szkoła Podstawowa nr 31
SP nr 31 organizuje Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów i podopiecznych z grup zerowych w godzinach 9.00 - 13.00.

W programie: zwiedzanie szkoły, zajęcia ruchowe, zabawy z tablicą interaktywną, doświadczenia przyrodnicze, zabawy plastyczne i manualne, konsultacje logopedyczne. Zajęcia odbędą się w różnych miejscach naszej szkoły: sala gimnastyczna, biblioteka, świetlica szkolna, gabinet logopedy. Ponadto 23 marca dla chętnych i zainteresowanych dzieci odbędą się zajęcia adaptacyjne w dwóch grupach wiekowych: dla dzieci 5 i 6-letnich i 7-letnich. W trakcie trwania zajęć dla dzieci, rodzice będą mieli możliwość konsultacji z dyrekcją i rozmowy z nauczycielami.
 
W Dniu Otwartym szkoły, dla klas III kandydatów do klas IV sportowych, 23 marca będą realizowane następujące zadania:
- gry i zabawy dla dzieci klas III ( piłka nożna chłopcy, piłka ręczna dziewczynki ),
- gry i zawody  (rodzice kontra dzieci ),
- mini turnieje w grach zespołowych dla dzieci,
- informacje dla rodziców dotyczące zasad funkcjonowania oddziałów sportowych w SP 31,
- największa atrakcja „pokonaj Szmala” legendarnego bramkarza reprezentacji Polski w Piłce Ręcznej.
Adres: Chylońska 227

9 marca

Szkoła Podstawowa nr 53
Dzień Otwarty odbędzie się w godz. 10.00-14.00.
Tak, jak przed rokiem organizatorzy zapraszają do udziału w loterii fantowej i wielu atrakcjach przygotowanych przez nauczycieli SP nr 53 w Gdyni. Jak zawsze będzie to sobota pod znakiem pracy twórczej, eksperymentu i dobrej zabawy. Szkoła zaprasza do wzięcia udziału w zajęciach edukacyjnych rozwijających kreatywność. Będzie można wziąć udział w zajęciach z logopedii na wesoło, eksperymentach, warsztatach matematycznych, potyczkach językowych, zabawach z tablicą interaktywną. Na deser zajęcia sportowe z koszykarkami klubu Basket Gdynia.
Adres: Generała Józefa Hallera 9

9 marca

Szkoła Podstawowa nr 11
Dzień Otwarty w SP 11 odbywać się będzie w godz. 10.30-13.00. W trakcie wydarzenia prezentacja dla rodziców i dzieci programu Corinth, konsultacje ze specjalistami i warsztaty ceramiczne dla dzieci i ich rodziców.
Adres: Wrocławska 52 

9 marca

Szkoła Podstawowa nr 26
Dzień Otwarty rozpocznie się o godz. 10.00
Rodzice i dzieci będą mogli zobaczyć i wziąć udział w pokazie treningu sportowego z trenerem Arki Gdynia. Odbędzie się lekcja języka francuskiego z innowacyjnym programem w klasach IV, a także będzie można wykonać doświadczenia przyrodnicze (działania we współpracy z Uniwersytetem Gdańskim).
Adres: Tatrzańska 40 

11 i 18 marca

17 maja –dzień otwarty i festyn

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1
Dni Otwarte odbędą się w godz. 10.00-13.00.
Propozycja udziału w:
- otwartych zajęciach edukacyjnych w przedszkolu,
- zajęciach logopedycznych z wykorzystaniem alternatywnych i wspomagających metod komunikacji (AAC),
- terapii audio-psycho-lingwistycznej wg Tomatisa,
- zajęciach integracji sensorycznej oraz zajęciach muzyczno-rytmicznych.  
 
17 maja odbędzie się festyn promujący zdrowe i świadome odżywianie oraz aktywny tryb życia, gry i zabawy sportowe, „zrób to sam” .
Adres: Pułkownika Stanisława Dąbka 277

14 marca

Szkoła Podstawowa nr 44
Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej nr 44 to okazja do poznania szkoły, jej pracowni przedmiotowych, doświadczenia przyjaznej atmosfery placówki, uczestniczenia w zabawach ruchowych np. dmuchany ACTIVE dla najmłodszych, pokazy i zabawy lekkoatletyczne i ogólnorozwojowe, a także wzięcia udziału w dydaktycznych grach i zabawach (kolorowa masa solna, eksponaty przyrodnicze, Quizlet w j.angielskim, warsztaty muzyczne, układanki matematyczne, gry logiczne i orgiami, zajęcia plastyczne). Ponadto będzie okazja do obejrzenia filmów pokazujących szkolne życie i wycieczki, a także bajek dla najmłodszych gości. Na odwiedzających czekać będzie również mały poczęstunek i upominki w formie szkolnych gadżetów. Po szkole oprowadzać będą bajkowe postacie, które wprowadzą w magiczny świat Szkoły Podstawowej nr 44.
Adres: ul. Sucharskiego 10

14 marca

Szkoła Podstawowa nr 29
Dzień Otwarty dla rodziców z dziećmi w godzinach 17.00 – 19.00.
W programie: spotkanie z dyrektorem szkoły i zapoznanie z ofertą edukacyjną placówki, prezentacja nauczycieli, którzy obejmą wychowawstwa w przyszłych oddziałach przedszkolnych i w klasach pierwszych, gra szkolna dla dzieci, zajęcia otwarte i zwiedzanie sal lekcyjnych, niespodzianki dla każdego dziecka.
Adres: Piotra Ściegiennego 8

14 marca

Szkoła Podstawowa nr 16 
Dzień Otwarty w godzinach 16.00-18.00
Odbywać się będą m.in.: 
-zajęcia plastyczne, gry i zabawy integracyjno-aktywizujące, prezentacja multimedialna oraz pokazy sportowe.
Adres: Chabrowa 43

14 marca

Szkoła Podstawowa nr 10
W programie Dnia Otwartego:
- prezentacja osiągnięć uczniów, 
- prezentacja sprzętu multimedialnego pozyskanego z funduszy europejskich i Miasta Gdyni:
 • trening słuchowy metodą Tomatisa,
 • sala doświadczeń świata,
 • zajęcia z rozszerzonej rzeczywistości,
 • zajęcia z robotyki,
 • zajęcia sportowe dla dzieci niepełnosprawnych (boccia)
Adres: Morska 192

16 marca

Szkoła Podstawowa nr 34
Dzień Otwarty w godzinach 10.00-14.00.
Największe atrakcje jakie czekają na gości to m. in.: zwiedzanie szkoły, loteria, eksperymenty, przedstawienie teatralne, warsztaty plastyczne, muzyczne i taneczne pokazy sportowe, wystawy, fotobudka, konsultacje logopedyczne, pedagogiczne i psychologiczne, spotkanie z dyrektorem.
Adres: Cylkowskiego 5

16 marca

Szkoła Podstawowa nr 21
Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 21 zapraszają dzieci z gdyńskich przedszkoli wraz z rodzicami, a także wszystkich innych zainteresowanych na Dzień Otwarty szkoły. W programie m.in. prezentacja klas, rozmowy z dyrekcją oraz z nauczycielami, występy taneczne i wokalne, kawiarenka i wiele innych atrakcji przybliżających ofertę zajęć szkoły.
Adres: Jana z Kolna 5 

16 marca

Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2
Dzień Otwarty w godz.10.00-13.00
Rodzice i dzieci poznają życie przedszkola i szkoły. 
Na gości czekają atrakcje: gry planszowe, eksperymenty, zawody sportowe, występy artystyczne i kawiarenka.
Adres: Leopolda Staffa 10

16 marca

Szkoła Podstawowa nr 17
Dni Otwarte odbędą się w godz. 10.00-12.00
W programie: spotkanie dyrekcji z rodzicami, gry i zabawy dla dzieci pod opieką nauczycieli świetlicy, zwiedzanie szkoły, możliwość spotkania z przyszłymi wychowawcami klas.
Adres: Grabowo 12

21 marca

Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych
Dzień Otwarty szkoły odbędzie się w godzinach 9.30-13.30.
W programie między innymi: zwiedzanie szkoły, w tym: pracowni technologicznych i zawodowych, warsztatów szkolnych, sali restauracyjnej i szkolnej kawiarenki, pracowni obsługi konsumenta, pracowni językowych, apartamentu. A także przedstawienie oferty edukacyjnej szkoły na rok szkolny 2019/2020 i degustacja oraz możliwość zakupu wyrobów szkolnych.
Adres: Morska 77

21 marca

X Liceum Ogólnokształcące
Dzień Otwarty w X Liceum Ogólnokształcącym rozpocznie się o godz. 12.00.
Szkoła przedstawi ofertę edukacyjną na rok szkolny 2019/20, zaprezentuje profile klas oraz zajęcia dodatkowe planowane w roku przyszłym.
 • Kl.A - algorytmy w wykonaniu ozobotów, doświadczenia fizyczne, lekcja otwarta z matematyki,
 • Kl. B - sekcja narządów, materiał organiczny, elektroforeza,doświadczenia biologiczne i chemiczne,
 • Kl. C - warsztaty teatralno -wokalne, debata oksfordzka, połamańce językowe,
 • Kl. D - quizy geograficzne.
Adres: Władysława IV 58

22 marca

Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych
Dzień Otwarty w godzinach 12.00-15.00. W tym czasie zostanie rozstrzygnięty międzyszkolny konkurs „Praktykant w firmie symulacyjnej”. Będzie także możliwość praktycznego zapoznania się z działalnością jedynej w Gdyni firmy symulacyjnej. Oferujemy również prezentację profesjonalnego wykonania i obróbki graficznej fotografii cyfrowej. Ponadto odwiedzający będą mogli zapoznać się z technikami tworzenia materiałów reklamowych.
Adres: aleja Zwycięstwa 194  

22 marca

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3
Główną atrakcją Dnia Otwartego będzie wystawa „Trzymajmy się morza” oraz finał Międzyszkolnego Konkursu: „Błękitna Armia Gen. Hallera w walce o niepodległość Polski”. Tego dnia odbędą się także targi edukacyjno-szkolne przygotowane w porozumieniu z OHP, MCK i PUP.
Adres: Raduńska 21

23 marca i 8 czerwca

Szkoła Podstawowa nr 8
Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 8 odbędzie się dwa razy: 
 • 23 marca 2019 – sobota, godz.10.00-13.00 można zwiedzić szkołę porozmawiać z nauczycielami klas edukacji wczesnoszkolnej oraz uczniami,
 • 8 czerwca 2019 – sobota, godz.10.00-13.00 festyn rodzinny.
Adres: ul.Orłowska 27/33 

23 marca

Szkoła Podstawowa nr 35
7 lutego 2019 roku odbył się Dzień Otwarty Szkoły dla najmłodszych uczniów, a 23 marca planowany jest Dzień Otwarty dla uczniów klasy IV sportowej o profilu „piłka nożna".
Tego dnia uczniowie wraz z rodzicami mają możliwość zwiedzania szkoły, uczestniczą w zabawie integracyjnej „Poznajmy się”, przeprowadzają doświadczenia w nowej pracowni chemicznej, uczestniczą w zajęciach prowadzonych w pracowni komputerowej i językowej.
Rodzice mają możliwość rozmowy z dyrektorem szkoły, psychologiem, pedagogiem i logopedą.
Adres: Uczniowska 1

27 marca

Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących
W trakcie Dnia Otwartego, który będzie trwał w godz.17.00 do 18.00 uczniowie szkoły zaprezentują pokazy sportowe z koszykówki i gimnastyki artystycznej. 
Kandydaci będą mieli możliwość porozmawiania z nauczycielami oraz trenerami, a także uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące funkcjonowania szkoły.
Adres: Władysława IV 54

28 marca

Szkoła Podstawowa nr 33
Dzień Otwarty rozpocznie się o godz. 17.00.
W programie: warsztaty teatralno - muzyczne „Co nam w duszy gra”, zajęcia plastyczne, zabawy integracyjne i sportowe.
Rodzice i przyszli uczniowie będą mieli okazję poznać nauczycieli oraz zwiedzić szkołę.
Adres: Cypriana Godebskiego 8

28 marca

Szkoła Podstawowa nr 51
Dzień otwarty szkoły osbywać się będzie w godzinach 17.00-20.00
W programie: 
- zwiedzanie sal lekcyjnych i pracowni;
- konkursy i zabawy;
- pokazy taneczne;
- eksperymenty chemiczne;
- przedstawienie teatralne;
- poczęstunek.
Adres: Juliusza Słowackiego 53
 

30 marca

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
W trakcie Dnia Otwartego goście będą mieli możliwość odwiedzenia tajemniczej sali zagadek i wzięcia udziału w zabawie. 
Najmłodsi wezmą udział w pokazie innowacyjnych zajęć kodowania na dywanie.
Adres: Chwaszczyńska 26

1 kwietnia

II Liceum Ogólnokształcące
Dzień Otwarty Szkoły odbędzie się w godz. 12.00 - 14.00. Organizatorzy serdecznie zapraszają do odwiedzenia i zapoznania się na miejscu z ofertą szkoły.
Adres: Wolności 22B, 81-327 Gdynia

2 kwietnia

Szkoła Podstawowa nr 18
Tego dnia gospodarzami szkoły będą najstarsi uczniowie.
W programie między innymi:
- zwiedzanie szkoły,
- zajęcia na hali sportowej i sali gimnastycznej,
- zajęcia otwarte (muzyczne, wokalne, taneczne) - będzie można zajrzeć na lekcje,
- chemia dla malucha - warsztaty chemiczne dla najmłodszych zorganizowane przez koło chemiczne,
- zajęcia plastyczne w świetlicy,
- zajęcia w bibliotece,
- nauczycielska cukiernia - poczęstunek w szkolnej stołówce, popisowe ciasta nauczycieli.
Adres: ul. Krasickiego 28

2 kwietnia

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2
Dzień otwarty odbędzie się w godz. 9.00-14.00. W programie m.in. warsztaty zawodowe, pokaz filmów szkolnych, gry polonistyczne, doświadczenia chemiczne, spotkanie z grupą teatralną BIS. Wszystkich odwiedzających czeka też słodki poczęstunek w szkolnej kawiarence.  
Adres: ul.Energetyków 13

5 i 6 kwietnia

XIV Liceum Ogólnokształcące
Dni Otwarte w XIV Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni odbędą się 5 kwietnia w godz. 13.00-15.00 oraz 6 kwietnia w godz. 10.30-12.30.
Tego dnia zaprezentują się klasy profilowane:
- mecz matematyczny,
- debata oksfordzka,
- pokazy laboratoryjne, mikroskopowe, eksperymenty, sekcje,
- konkursy językowe, prezentacja kultury i kuchni międzynarodowej,
Kandydatom udzielona będzie pomoc w wyborze ścieżce edukacyjnej.
Adres: Wejherowska 55

6 kwietnia

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 
W szkole odbędzie się festyn oraz lekcje otwarte.
Adres: Nagietkowa 73

6 kwietnia

IX Liceum Ogólnokształcące
Dzień Otwarty odbywać się będzie w godz.13.00-16.00.  
Odwiedzający uczniowie będą mieli możliwość uczestniczenia w interaktywnych grach i quizach językowych, obejrzenia prezentacji promującej szkołę oraz prezentacji projektów edukacyjnych. Organizatorzy zapraszają na: pokaz debaty oksfordzkiej, prezentację szkolnego DKF, zabawy, gry i zajęcia w ramach poszczególnych przedmiotów.
Adres: Orłowska 57

6 kwietnia

Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych
W programie:
- informacje na temat oferty edukacyjnej szkoły,
- prezentacja nowoczesnych pracowni: informatycznych, multimedialnych, laboratoriów,  warsztatów, 
- spotkania z przedstawicielami firm, z którymi szkoła współpracuje,
- prezentacja dorobku szkoły i osiągnięć uczniów,
- rozgrywki sportowe, trening siłowy wraz z poradami dot. dietetyki w sporcie,
- porady doradcy zawodowego.
Adres: 48, Sambora

11 kwietnia

Szkoła Podstawowa nr 20
Dzień Otwarty odbędzie się w godzinach 16.00-18.00.
Największymi atrakcjami, któr będą czekać na kandydatów odwiedzających szkołę będą: 
- zajęcia pokazowe z Ozobotami.
- pokaz elementów programowania – tablica multimedialna.
- kąciki zabaw: przyrodniczy, artystyczno-techniczny, doświadczalny.
- Zajęcia muzyczno-ruchowe.
Adres: Starodworcowa 36

11 i 13 kwietnia

Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Z. Noskowskiego w Gdyni
 • 11 kwietnia – Dzień Otwarty SM I st.: zapisy na badania przydatności do nauki w szkole, wystawa instrumentów muzycznych, oprowadzanie po szkole, a o godz.17.30 koncert,
 • 13 kwietnia – Dzień Otwarty SM II st.: konsultacje z nauczycielami, koncert zespołów kameralnych.
Bliższe informacje ukażą się na stronie internetowej szkoły: www.szkolamuz.gdynia.pl
Adres: Biskupa Dominika 13A

13 kwietnia

VI Licem Ogólnokształcące
Dzień Otwarty odbędzie się w godz. 9.00-12.00. Będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, poznać uczniów i nauczycieli VI LO oraz wziąć udział w pokazach, grach edukacyjnych i rozgrywkach sportowych na terenie szkoły.
Adres: Mikołaja Kopernika 34

24 kwietnia

Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych
Największe atrakcje podczas tego wydarzenia:
- symulator pracy dyżurnych ruchu kolejowego z makietą,
- symulator działania poduszki powietrznej w samochodzie,
- gra symulacyjna giełdy transportowej,
- warsztaty z obsługi sprzętu geodezyjnego.
Adres: Morska 186

29 kwietnia

V Liceum Ogólnokształcące
Podczas Dnia Otwartego V LO odbędzie pokaz ratownictwa medycznego przeprowadzony przez klasę ratowniczą, pokaz musztry - klasa policyjna, oraz liczne konkursy językowe i matematyczne.
Adres: ul. Dickmana 14

12 maja

Szkoła Podstawowa nr 28 im. Lotników Polskich
W szkole odbędzie się festyn rodzinny, podczas którego odbędzie się: loteria fantowa, przewozy motocyklami, jarmark książek, biżuterii. Bedzie też można skosztować słodkich ciast, gofrów oraz skorzystać z całej masy innych atrakcji.
Adres: ul. Zielona 53 

17 maja

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2
W ramach Dnia Otwartego od godziny 10.00 odbędzie się „Dzień Rzemieślnika”.
Na kandydatów czekać będzie wiele atrakcji:
- stoiska rzemieślników, z którymi współpracuje szkoła,
- pokazy fryzjerskie, odzieżowe, sprzedażowe, budowlane, gastronomiczne, promowania zdrowej żywności,
- rozstrzygniecie konkursu dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych „Kreowania własnego wizerunku”.
Adres: ul. Płk. Dąbka 207

31 maja

Szkoła Podstawowa nr 6
Dzień Otwarty będzie miał formę festynu rodzinnego. Planowane są występy dzieci, warsztaty, lekcje otwarte i zajęcia sportowe.
Adres: ul. Cechowa 22

Dla wszystkich, którzy w sposób bardziej szczegółowy chcą zapoznać się z ofertami poszczególnych placówek, przygotowywana jest coroczna Gdyńska Giełda Szkół. W jej ramach można będzie zapoznać się ze specjalnie przygotowanymi informatorami dla ósmoklasistów i gimnazjalistów. Tegoroczna edycja giełdy odbędzie się 1 kwietnia 2019 roku w hali Gdynia Arena. Szczegółowe informacje dostępne będą za pośrednictwem portalu Gdynia Edukacyjna.
Źródło: gdynia.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury