Dzisiaj jest: 19.5.2019, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Business Networking Event odbył się w Gdyni

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 29 Autor:

Mali i średni przedsiębiorcy, managerowie różnych szczebli, organizacje pozarządowe oraz startupowcy, reprezentanci wolnych zawodów i freelancerzy,

Business Networking Event odbył się w Gdyni
czyli wszyscy, którzy mogą wymieniać się wiedzą, doświadczeniem i kontaktami w celu wspólnego rozwoju, wzrostu i aktywizacji szeroko rozumianego biznesu, a tym samym całego regionu 28 lutego spotkali się podczas Business Networking Event. Po raz pierwszy spotkanie odbywało się w Gdyni.

Wydarzenie przeprowadzone zostało zgodnie z założoną formułą krótkich ok. 10-minutowych wystąpień kilku mówców, sprawnie przeprowadzonego panelu dyskusyjnego z finałową sesją networkingową i konkursem. Wyjątkowym gościem był Business Networking Event „Trust & Safety” Jarosław Rogowski, trener personalny celebrytów, mówca, szkoleniowiec łączący wiedzę i umiejętności z zakresu różnych sztuk walki.

Wydarzenie uświetnione zostało oprawą artystyczną w postaci występu wokalnego gwiazdy scen musicalowych Agnieszki Babicz i pokazu mody z prezentacją prawdziwej biżuterii diamentowej, poczęstunku przygotowanego przez restaurację Vertigo oraz degustacji wina włoskiego z winnicy Noma z Gdyni. Wszystko pod hasłem: „Wino, kobiety i śpiew”!
Źródło: gdynia.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury