Dzisiaj jest: 19.5.2019, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Ty w internecie - skorzystaj ze szkoleń!

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 32 Autor:

Rusza program „Ja w Internecie” - to bezpłatne szkolenia mające na celu zwiększenie grupy świadomych i kompetentnych użytkowników Internetu i e-usług publicznych.

Ty w internecie - skorzystaj ze szkoleń!
W szkoleniach mogą wziąć udział mieszkańcy Gdyni, którzy ukończyli 25 rok życia. W szczególności osoby bezrobotne, niepełnosprawne oraz seniorzy.

W ramach projektu realizowanych będzie 5 modułów: „Rodzic w sieci”„Moje finanse i transakcje w sieci”„Działam w sieciach społecznościowych”„Tworzę własną stronę internetową (blog)” oraz „Kultura w sieci”. Każdy uczestnik może wziąć udział w 1 module szkoleniowym, który trwa 12 godzin zegarowych.

Szczegółowy opis tematów szkoleń jest dostępny pod linkiem: jawinternecie.edu.pl/szkolenia.
 
Zgłoszenia będą przyjmowane od 1 marca do 10 czerwca. Aby wziąć udział w szkoleniu, należy czytelnie wypełnić i podpisać formularz rekrutacyjny oraz informację o przetwarzaniu danych osobowych. Prosimy również o zapoznanie się z Regulaminem Rekrutacji.
 
Wypełniony formularz należy złożyć osobiście w Biurze Projektu (Urząd Miasta Gdyni, Wydział Edukacji, ul. Śląska 35-37, pokój C 100) bądź w Dziale Marketingu i Promocji Literatury Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni (ul. Biskupa Konstantego Dominika 17).

Zgłoszenie w formie skanu podpisanych dokumentów można również przesłać drogą elektroniczną na adres a.lawniczak@gdynia.pl lub z.gajewska@bibliotekagdynia.pl.
 
Program jest finansowany i realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działania 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.
 

Do pobrania:

Źródło: gdynia.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury