Dzisiaj jest: 19.5.2019, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Gdyńscy policjanci rozmawiali z seniorami

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 8 Autor:

Wczoraj policjanci z Gdyni zorganizowali i przeprowadzili debatę społeczną z mieszkańcami Chyloni.

Gdyńscy policjanci rozmawiali z seniorami

Debata była już kolejnym spotkaniem z mieszkańcami Gdyni pod hasłem "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ". W czasie dyskusji między innymi omówiono poziom bezpieczeństwa na gdyńskich drogach oraz zagadnienia dotyczące oszustw metodą na tzw. „wnuczka” i „policjanta”. Wszyscy uczestnicy dzielili się swoimi spostrzeżeniami i oczekiwaniami w kontekście omawianego zagadnienia.
 

Policjanci z Gdyni przy współpracy z Fundacją Adaptacja w Gdyni zaprosili wczoraj mieszkańców Chyloni na spotkanie poświęcone ich bezpieczeństwu. Podczas debaty funkcjonariusze dyskutowali z mieszkańcami między innymi nad problemem najistotniejszych zagrożeń, na jakie narażone mogą być osoby w podeszłym wieku. Szczegółowo omówiono sposób działania sprawców popełniających przestępstwa metodą na tzw. „wnuczka” i „policjanta”. Seniorzy czynnie uczestniczyli w spotkaniu, a policjanci służyli odpowiedzią na wszystkie pytania dotyczące omawianych zagadnień i nie tylko. Wszyscy uczestnicy dzielili się spostrzeżeniami i oczekiwaniami w kierunku poprawy bezpieczeństwa.
 

Część spotkania została poświęcona również bezpieczeństwu w ruchu drogowym. W tej części spotkania najistotniejsze informacje zostały przekazane seniorom przez funkcjonariusza z gdyńskiej drogówki. Seniorom przypomniano między innymi zasady bezpiecznego poruszania się po przejściach dla pieszych. W trakcie dyskusji wszyscy eksperci panelu dyskusyjnego służyli seniorom odpowiedzią na zadawane pytania.

Źródło: www.gdynia.policja.gov.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury