Dzisiaj jest: 16.7.2019, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Straż Miejska zaprasza w swoje szeregi

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 35 Autor:

21 marca odbyły się Targi Służb Mundurowych, podczas których studenci i uczniowie mogli zapoznać się z ofertami zatrudnienia w tego typu formacjach.

Straż Miejska zaprasza w swoje szeregi
W budynku Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni prezentowały się jednostki służb mundurowych z całego regionu. Wśród nich – gdyńska Straż Miejska.
 
Podczas targów młodzi ludzie mogli dowiedzieć się czym dokładnie zajmują się dane służby oraz jakie warunki należy spełnić by zostać zatrudnionym. Każda z instytucji prezentowała się na własnym stoisku wystawienniczym, a także w uczelnianej auli, gdzie odbywały się krótkie wystąpienia.


 
- Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy spot reklamowy, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Film uzupełnia prezentacja multimedialna pokazująca wszystkie zadania Straży Miejskiej – mówi Leonard Wawrzyniak, rzecznik Straży Miejskiej w Gdyni. 

Zainteresowani mogli porozmawiać z funkcjonariuszami, obejrzeć sprzęt i pojazdy z jakich korzystają.
 
- Przed budynkiem zaparkowaliśmy trzy nasze radiowozy. Każdy służy do innego typu zadań. Mamy typowe auto jeżdżące w codziennych patrolach, duży samochód służący do przewożenia osób ujętych, a także „terenówkę” funkcjonującą w ramach EkoPatrolu – opowiada Wawrzyniak.
 
Na miejscu dostępne były również ulotki z informacjami dotyczącymi zatrudnienia na stanowisku aplikanta Straży Miejskiej. W jej szergi może wstąpić każdy kto ukończył 21 rok życia, ma polskie obywatelstwo i minimum średnie wykształcenie. 

Osoby zainteresowane powinny do dnia 29 marca 2019 roku złożyć dokumenty w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Gdyni lub przesyłać na adres: Urząd Miasta Gdyni – Wydział Kadr i Szkoleń, Al. Marszałka Piłsudskiego 52/54, 81-382 Gdynia z dopiskiem „APLIKANT STRAŻY MIEJSKIEJ – oferta pracy".

Na Targach Służb Mundurowych zaprezentowały się również Policja, Straż Graniczna, Państwowa Straż Pożarna, Służba Więzienna, Krajowa Administracja Skarbowa, Straż Ochrony Kolei, Żandarmeria Wojskowa, Wojewódzki Sztab Wojskowy w Gdańsku oraz 7. Brygada Wojsk Obrony Terytorialnej.
Źródło: gdynia.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury