Dzisiaj jest: 16.7.2019, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Błoto, przeszkody i dobra zabawa! "Chlupot w Butach" już w ten weekend w Gdyni

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 43 Autor:

Już w ten weekend rozpoczynamy nowy sezon biegowego i Biegunowego szaleństwa.

Błoto, przeszkody i dobra zabawa! "Chlupot w Butach" już w ten weekend w Gdyni
"Chlupot w Butach" czyli wiosenny, terenowy Run Mud Fun już w sobotę 23 marca w Gdyni.
 

W sobotę 23 marca możecie się spodziewać ilości błota niemieszczącego się w żadnej skali, zachwycających przeszkód i kilku formuł startów na trasie o niemal górskim profilu, choć nad morzem.

Każdy znajdzie coś dla siebie: od rodzin z dziećmi po zawodowców. Niepowtarzalna atmosfera przyciąga biegaczy z całego kraju już od 2014 roku. Formuła dowolnej liczby okrążeni sprawia, że zawody cieszą się popularnością zarówno wśród nowicjuszy, jak i czołowych polskich zawodników.


"Chlupot w Butach" w tym roku otwiera ligę OCR Polska - Stowarzyszenia Biegów Przeszkodowych. Biorąc udział w kategorii Elite, można zdobyć kwalifikacje do mistrzostw Europy OCR, które w tym roku odbędą się właśnie w Gdyni.

Biuro zawodów będzie czynne w sobotę 23 marca od godziny 07:00 do godziny 15:00. Warto pojawić się wcześniej, by na spokojnie przygotować się do startu. 

Pakiety startowe odbierać można tylko osobiście
 

Harmonogram Biegun - Chlupot w Butach:

godzina  start kategorii

9:00 Fala 1

9:30 Fala 2

10:00 Fala 3

10:30 Fala 4

11:00 Fala 5

11:30 B4 - Before

12:00 Bieg Rodzinny

13:00 Elite

Źródło: www.onet.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury