Dzisiaj jest: 16.7.2019, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Uczniowie klasy policyjnej odwiedzili gdyńską komendę

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 32 Autor:

Wczoraj (26.03.2019r.) uczniowie z klasy policyjnej V Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni odwiedzili siedzibę gdyńskich policjantów.

Uczniowie klasy policyjnej odwiedzili gdyńską komendę

W trakcie wizyty między innymi rozmawiali z Komendantem Miejskim Policji w Gdyni, odwiedzili stanowisko kierowania i zobaczyli jak działa elektroniczny narkotest.
 

Wczoraj uczniowie klasy policyjnej V Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni odwiedzili Komendę Miejską Policji w Gdyni. W trakcie wizyty spotkał się z nimi Komendant Miejski Policji w Gdyni mł. insp. Sławomir Pachura, który przekazał słuchaczom informacje dotyczące codziennej pracy swoich podwładnych, omówił budowę organizacyjną gdyńskiej komendy oraz przedstawił zagrożenia, na które w szczególności narażona jest młodzież szkolna.
 

W trakcie wizyty w Komendzie Miejskiej Policji w Gdyni uczniowie klasy policyjnej mogli z bliska przyjrzeć się pracy dyżurnego jednostki na stanowisku kierowania i zobaczyć jak działa miejski monitoring. Policjanci oprowadzający grupę służyli odpowiedzią na wszystkie pytania. W czasie spotkania gościom przekazano również informacje na temat proces rekrutacji do Policji zachęcając ich jednocześnie do wstąpienia w nasze szeregi po zakończeniu nauki. Jedną z rzeczy, która z pewnością zapadnie naszym gościom w pamięci to pokaz działania elektronicznego narkotestu, którego działanie zostało zaprezentowane na jednym z uczniów.

Źródło: www.gdynia.policja.gov.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury