Dzisiaj jest: 16.7.2019, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Policjanci zabezpieczali mecz piłki nożnej Arka Gdynia - Lechia Gdańsk

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 49 Autor:

W ostatni wtorek gdyńscy policjanci dbali o bezpieczeństwo w czasie trwania meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Arka Gdynia – Lechia Gdańsk.

Policjanci zabezpieczali mecz piłki nożnej Arka Gdynia - Lechia Gdańsk

W trakcie trwania zabezpieczenia nie odnotowano przypadków zakłócenia porządku.


W ostatni wtorek na stadionie w Gdyni odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy zespołami Arki Gdynia i Lechia Gdańsk. Nad bezpieczeństwem kibiców oraz zawodników czuwało ponad 300 policjantów z gdyńskiej komendy.
 
Policjanci pilnowali porządku zarówno przed spotkaniem, w jego trakcie jak i po jego zakończeniu. Całe zabezpieczenie przebiegło spokojnie, nie odnotowano przypadków zakłócenia porządku, a sprawne działania policjantów przyczyniły się do upłynnienia ruchu kibiców i pojazdów przed rozpoczęciem i po zakończeniu imprezy.
Źródło: www.gdynia.policja.gov.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury