Dzisiaj jest: 16.7.2019, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Zajęcia dla dzieci podczas strajku

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 55 Autor:

W związku z trwającym strajkiem nauczycieli prezydent Gdyni podjął decyzję o kontynuacji akcji dni otwartych placówek kultury do 11 kwietnia włącznie lub do dnia zakończenia lub zawieszenia strajku.

Zajęcia dla dzieci podczas strajku
Dzieci i młodzież wraz z rodzicami czy opiekunami mogą w tych dniach skorzystać nieodpłatnie z przygotowanej oferty. W swoje progi zapraszają m.in.: Centrum Nauki EXPERYMENT, Muzeum Emigracji oraz Muzeum Miasta Gdyni, Gdyńskie Centrum Filmowe. 

Oferta - szczegóły:

Gdyńskie Centrum Kultury
 zaprasza we wtorek, 9 kwietnia, w godz. 9.00-13.00, dzieci wraz z opiekunami do kreatywnej strefy warsztatowej, która powstanie w kawiarni Konsulatu Kultury.
Będziemy wspólnie tworzyć m.in. kartki świąteczne i dekoracje wielkanocne. 
 
Dodatkowo, godz. 17.00, zapraszamy na słuchowisko dla dzieci w wieku 5+ pt. "Koniec i początek". Słuchowisko autorstwa Wojciecha Fułka porusza trudny temat - transplantologii. Czy dzieci są w stanie zrozumieć, czym jest przeszczep narządów i po co się go robi? Oczywiście, jeśli będziemy do nich mówić zrozumiałym językiem. 
Szczegóły wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1885822744857213/.

Tego dnia w naszej kawiarni będzie obowiązywać zniżka -20 proc. na kawy, herbaty, zimne napoje, kanapki i ciasta.
 
Gdyńskie Centrum Kultury,
ul. Jana z Kolna 25,
Wstęp wolny.
 
Centrum Nauki Experyment zaprasza w godz. 9.00-18.00 wszystkich gdyńskich uczniów z legitymacją lub Kartą Mieszkania (opiekun wchodzi wraz z dzieckiem bezpłatnie). Przedszkolaki z opiekunami wchodzą bez weryfikacji.
Będzie można zwiedzić pięć wystaw stałych - Hydroświat, Niewidoczne Siły, Akcja: Człowiek, Drzewo Życia oraz Kierunek Zdrowie. 
Uwaga: w związku z ograniczoną liczbą gości, która może jednocześnie przebywać na wystawie, możliwe jest dłuższe oczekiwanie na wejście. Sytuację przed kasami będzie można obserwować w poniedziałek na podglądzie kamery na stronie www.experyment.gdynia.pl.

Dzieci do 12. roku życia mogą przebywać na terenie Centrum wyłącznie pod opieką dorosłych.

Muzeum Emigracji serdecznie zaprasza wszystkie dzieci szkolne wraz z opiekunami i rodzicami na nieopłatną wizytę w godzinach 10.00 - 18.00.
Muzeum Emigracji w Gdyni przedstawia w przystępny sposób historię Polaków wyjeżdżających z ojczyzny do rozmaitych miejsc na świecie. Multimedialna wystawa stała opowiada o losach zarówno anonimowych osób, jak i słynnych rodaków znanych z osiągnięć naukowych, sportowych, biznesowych i artystycznych. Siedziba muzeum znajduje się w sercu gdyńskiego portu, dawnym Dworcu Morskim, skąd jeszcze do niedawna odpływały polskie transatlantyki. Dziś budynek przy ul. Polskiej 1 jest miejscem spotkań dla zainteresowanych historią w każdym wieku. 

Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza w na zwiedzanie zakamarków GCF. Grupa maksymalnie może liczyć 20 os. Zwiedzanie w 2 turach o godz. 12.00 i 13.00. Zbiórka przy portierni GCF - poziom 0.

Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni
Teatr Muzyczny dysponuje następującymi wolnymi terminami 9.04, 10.04, 11.04 – godziny do ustalenia. Grupy za względu na przepisy BHP, nie mogą być większe niż 20 osób. Grupy takie musiałyby być pod opieką osób, które mają uprawnienia pedagogiczne. 
 
Kontakt:
Agnieszka Kaczor
+48/502292847, a.kaczor@muzyczny.org
Źródło: gdynia.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury