Dzisiaj jest: 15.7.2019, imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza

34-latek zatrzymany za kradzież laptopów

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 79 Autor:

Kryminalni z komisariatu w Gdyni Karwinach zatrzymali 34-latka, który kilka dni temu dokonał kradzieży dwóch komputerów przenośnych z mieszkania w Gdyni Karwinach.

34-latek zatrzymany za kradzież laptopów

Zatrzymany usłyszał już zarzut popełnienia przestępstw, za które grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 

W ostatni wtorek policjanci z komisariatu w Gdyni Karwniach przyjęli zgłoszenie dotyczące kradzieży dwóch komputerów przenośnych z mieszkania w Gdyni Karwinach. Do zdarzenia doszło w drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Według zgłaszającego w trakcie jego nieobecności w mieszkaniu przebywała jego siostra, która zaprosiła do niego kilku poznanych tego dnia mężczyzn. Dzień później zorientowała się, że w mieszkaniu brakuje dwóch laptopów.
 

Nad wyjaśnieniem okoliczności tej sprawy i zatrzymaniem sprawcy kradzieży pracowali śledczy i kryminalni z komisariatu w Karwinach. Poczynione przez nich ustalenia i zebrany materiał dowodowy doprowadził do zatrzymania 34-letniego mieszkańca Gdyni, który tego dnia przebywał w mieszkaniu, z którego ukradziono komputery. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się, a zatrzymany przez nich mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu wobec zatrzymanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Mężczyzna był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Skradzione mienie zostało odzyskane i wróciło do prawowitego właściciela.

Źródło: www.gdynia.policja.gov.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury