Dzisiaj jest: 16.7.2019, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Policjanci zabezpieczali mecz piłki nożnej ARKA GDYNIA-MIEDŹ LEGNICA

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 47 Autor:

Wczoraj (25.04.2019) gdyńscy policjanci dbali o bezpieczeństwo w czasie trwania meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Arka Gdynia i Miedź Legnica.

Policjanci zabezpieczali mecz piłki nożnej ARKA GDYNIA-MIEDŹ LEGNICA

Przed spotkaniem funkcjonariusze zatrzymali siedem osób za posiadanie środków odurzających i jedną osobę poszukiwaną. Zatrzymani sprawcy posiadania narkotyków niebawem odpowiedzą za swoje czyny przed sądem, grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
 

Wczoraj na stadionie w Gdyni odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy zespołami Arki Gdynia i Miedź Legnica. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwali gdyńscy policjanci wraz z funkcjonariuszami Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku.
 

Bezpośrednio przed rozpoczęciem imprezy w trakcie kilku przeprowadzonych interwencji mundurowi zatrzymali siedmiu mężczyzn posiadających przy sobie środki odurzające. We wszystkich przypadkach była to marihuana. Zatrzymani to mieszkańcy województwa pomorskiego w wieku od 22 do 35 lat. Wszyscy niebawem usłyszą zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie decydować będzie sąd.
 

Przed rozpoczęciem meczu policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym.

W czasie meczu i całego zabezpieczenia imprezy nie odnotowano przypadków zakłócenia porządku.

Źródło: www.gdynia.policja.gov.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury