Dzisiaj jest: 16.7.2019, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Rusza nabór elektroniczny do szkół średnich

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 45 Autor:

Rekrutacja do gdyńskich szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020

Rusza nabór elektroniczny do szkół średnich

przeprowadzona jest w formie elektronicznej w terminie od 13 maja 2019 r. od godz. 8.00 do 18 czerwca 2019 r. do godz. 15.00.

Kandydat rejestruje się w systemie na stronie: https://nabor-pomorze.edu.com.pl/

Kandydat spoza Gdyni zakłada indywidualne konto dostępu do systemu (samodzielnie lub z pomocą szkoły pierwszego wyboru), a następnie wprowadza swoje dane osobowe.Zachęcamy do zapoznania się z treścią podręcznika dla kandydata szkoły podstawowej oraz dla kandydata szkoły ponadgimnazjalnej.

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz w postępowaniu uzupełniającym dla kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych, szkół podstawowych dla dorosłych oraz liceów ogólnokształcących dla dorosłych w województwie pomorskim na rok szkolny 2019/2020 przekazujemy w załącznikach poniżej.

Do pobrania:

Źródło: gdynia.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury