Dzisiaj jest: 20.9.2019, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Ponad 10 tysięcy gdynian powalczy o nagrody w loterii

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 34 Autor:

10710 – dokładnie tyle osób zarejestrowało się do udziału w drugiej edycji loterii „Rozlicz PIT w Gdyni”.

Ponad 10 tysięcy gdynian powalczy o nagrody w loterii
To ponad 2 tysiące zgłoszeń więcej niż w ubiegłym roku. Złożyli deklarację podatkową w naszym mieście, zarejestrowali się na stronie loterii, a teraz mają szansę zdobyć wyjątkowe nagrody. O tym kto wygra, dowiemy się już jutro. A to dlatego, że właśnie w piątek, 17 maja, odbędzie się losowanie nagród. Będzie je można oglądać na żywo na stronie gdynia.pl.
 
Już jutro wszystko stanie się jasne. Dziesięcioro spośród 10710 gdynian, którzy zgłosili się do udziału w loterii „Rozlicz PIT w Gdyni”, będzie cieszyć się wygraną. A jest o co walczyć. Do zdobycia są atrakcyjne nagrody. Każdy, kto zarejestrował się na stronie loterii ma szansę wygrać: nowoczesny samochód osobowy marki Toyota Yaris Active Hybrid – z automatyczną skrzynią biegów i klimatyzacją oraz hybrydowym silnikiem o pojemności 1.5, jeden z dwóch rowerów miejskich Baltica Bicycles – typ Baltica Gdynia lub jeden z siedmiu karnetów na wszystkie cztery dni Open’er Festival 2019.
 
W loterii biorą udział osoby, które rozliczyły swój PIT w jednym z dwóch gdyńskich Urzędów Skarbowych. 4936 z nich złożyło deklarację podatkową w I Urzędzie Skarbowym przy ul. Władysława IV 2/4. Natomiast 5774 osoby rozliczyły się II Urzędzie Skarbowym w Gdyni przy ul. Hutniczej 25. Największa liczba mieszkańców zarejestrowała się na stronie loterii dokładnie 30 kwietnia. Było to 518 osób. Spośród wszystkich zgłoszeń aż 883 osoby rozliczyły się w Gdyni po raz pierwszy. 
 
Losowanie nagród odbędzie się 17 maja w Urzędzie Miasta Gdyni. Będzie je można obejrzeć na stronie gdynia.pl. Transmisja na żywo ruszy o godz. 13.00. Najpierw wylosowana zostanie osoba, do której trafi hybrydowa Toyota. Potem poznamy zdobywców pozostałych nagród. Po zakończeniu losowania na stronie gdynia.pl pojawi się też relacja z wydarzenia. 

Loteria „rozlicz PIT w Gdyni” ruszyła 1 marca. Jest skierowana do wszystkich pełnoletnich mieszkańców Gdyni. Żeby wziąć w niej udział, wystarczyło mieć potwierdzenie złożenia deklaracji podatkowej w jednym z dwóch gdyńskich Urzędów Skarbowych i zarejestrować się na stronie www.pitwgdyni.pl. Zgłoszenia do udziału w loterii „Rozlicz PIT w Gdyni” zakończyły się 15 maja o godz. 23.59.
Źródło: gdynia.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury