Dzisiaj jest: 20.9.2019, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Dni Otwarte Steny Line

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 45 Autor:

Jeśli fascynują Was statki wycieczkowe, to macie świetną okazję, aby zaspokoić swoją ciekawość i przeżyć fajną przygodę!

Dni Otwarte Steny Line
24 maja Stena Line opuszcza trap i zaprasza na swój pokład wszystkich zainteresowanych! Będziecie mogli odkryć tajemnice wycieczkowca Stena Spirit, zobaczyć kabiny, zwiedzić wszystkie pokłady a nawet poczuć się jak prawdziwy kapitan patrząc za horyzont z mostka kapitańskiego! Koniecznie zabierzcie dzieci. To będzie dla nich nie lada atrakcja!

24 maja od godziny 12.00 statek Stena Spirit czekać będzie na Was zacumowany przy terminalu promowym Stena Line w Gdyni (ul. Kwiatkowskiego 60). W programie przewidziano samodzielne zwiedzanie statku, posiłki w specjalnych cenach na pokładzie w restauracji Food City, a także możliwość zakupu wycieczek na lato, w super ofercie.
Ostatnie wejście o godz.18.00.
Wstęp wolny. 

Jak dojechać?

Autobusem: Na terminal dowiezie Cię bezpłatny autobus linii F, kursujący sprzed dworca Głównego PKP w Gdyni co 20 minut. 
Samochodem: Przed terminalem znajdują się parkingi dla samochodów osobowych z ograniczoną liczbą miejsc.
Więcej informacji na stronie oraz na profilu wydarzenia.
 

Stena Line jest powstałym w 1962 roku szwedzkim koncernem promowym, z siedzibą w Göteborgu. Operuje na 21 trasach łączących 10 krajów, eksploatuje około 38 promów, zatrudnia ponad 5000 pracowników. W Polsce Stena Line jest obecna od blisko ćwierć wieku. Promy z charakterystycznym czerwonym kominem łączą Gdynię z Karlskroną w południowej Szwecji. Co roku tę trasę przemierza ponad pół miliona pasażerów, korzystając z jednego z dwóch bliźniaczych statków o szerokiej ofercie atrakcji dla pasażerów: Stena Vision i Stena Spirit.
 
Stena Line ma ambicje stania się liderem zrównoważonej żeglugi. W 2018 roku wdrożyła technologię sztucznej inteligencji, pilotażowo na statku Stena Scandinavica kursującym na trasie Goteborg-Kilonia (Szwecja-Niemcy). Innowacyjne rozwiązanie pomaga przewidywać zużycie paliwa przez konkretny statek na określonej trasie, wspierając kapitana i oficerów podczas planowania rejsu. Projekt odniósł sukces, a rozwiązania bazujące na sztucznej inteligencji po wprowadzeniu do całej floty, pomogą osiągnąć zaplanowaną redukcję zużycia paliwa o 2,5 % na milę morską rocznie. Wprowadzony został również napęd elektryczny, znacznie zredukowano liczbę plastikowych opakowań, a także zwiększono liczbę kobiet w kadrze zarządzającej z 16% do 19%. W sumie zaplanowany wzrost ma osiągnąć 30%. 
 
- Wielkości i rozmachowi naszego biznesu nieodłącznie towarzyszy odpowiedzialność i dążenie do tego, aby zostać liderem zrównoważonej żeglugi.  W ubiegłym roku wiele osiągnęliśmy łącząc potencjał sztucznej inteligencji z know-how naszych doświadczonych pracowników, a także zwiększając zakres elektryfikacji floty. Kontynuowaliśmy działania na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa pasażerom i załogom, przyłożyliśmy ogromną wagę do zwiększenia różnorodności w działalności operacyjnej. To fascynujący czas dla naszej firmy. Jestem dumny z tego, że Stena Line kształtuje branżę europejskiego transportu morskiego bliskiego zasięgu - mówi Niclas Mårtensson, dyrektor zarządzający koncernu Stena Line.

Ciągły rozwój firmy, stawianie sobie ambitnych celów, a także ich realizacja może być kolejnym powodem, dla którego warto odwiedzić Stenę Spirit podczas Dnia Otwartego 24 maja w Gdyni.

Źródło: gdynia.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury