Dzisiaj jest: 20.9.2019, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Poszukiwany 21-latek po nieudanej ucieczce zatrzymany przez policjantów

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 47 Autor:

Dzielnicowi z komisariatu w Gdyni Chyloni zatrzymali poszukiwanego 21-latka, który na widok policjantów pukających do drzwi, wyskoczył z okna swojego mieszkania.

Poszukiwany 21-latek po nieudanej ucieczce zatrzymany przez policjantów

Po nieudanej próbie ucieczki poszukiwany został zatrzymany. Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie śledczym.
 

Dzielnicowi z komisariatu Policji w Gdyni Chyloni zajmujący się sprawą poszukiwanego 21-latka ustalili, że może on przebywać w swoim mieszkaniu na jednej z ulic Gdyni Chyloni. Kiedy na miejscu pukali do drzwi, nikt ich nie otworzył, choć mundurowi wyraźnie słyszeli, że ktoś jest w środku. Policjanci wyszli z budynku i obserwowali mieszkanie. W tym czasie zauważyli, jak z okna na drugim piętrze wyskoczył mężczyzna i przedostał się na balkon mieszkania piętro niżej. Następnie wybił szybę w oknie balkonowym i wszedł do środka lokalu. Mundurowi poznali, że tym mężczyzną był właśnie poszukiwany 21-latek.
 

Kiedy policjanci wrócili do budynku, mężczyzna zdążył już ponownie wejść do swojego mieszkania i w nim się zamknąć. Mając pewność, że 21-latek znajduje się w środku, policjanci wezwali na miejsce załogę straży pożarnej, która pomogła im dostać się do wnętrza mieszkania. Tam doszło do zatrzymania poszukiwanego, który na podstawie listu gończego trafił do aresztu śledczego. Jak się okazało mężczyzna w trakcie swojej ucieczki, zniszczył nie tylko okno balkonowe w mieszkaniu swojego sąsiada, ale również drzwi wejściowe do niego. W związku z tymi uszkodzeniami usłyszy on kolejne zarzuty popełnienia przestępstw, za które grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: www.gdynia.policja.gov.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury