Dzisiaj jest: 20.9.2019, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Policjanci z Gdyni zabezpieczali mecz mistrzostw świata FIFA U-20 POLSKA 2019

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 41 Autor:

Wczoraj policjanci z gdyńskiej komendy wraz z funkcjonariuszami z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku

Policjanci z Gdyni zabezpieczali mecz mistrzostw świata FIFA U-20 POLSKA 2019

dbali o bezpieczeństwo w czasie trwania meczu Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 rozgrywany na gdyńskim stadionie. Mecz pomiędzy drużynami Polski i Włoch obejrzało na trybunach stadionu przeszło 10 tysięcy widzów. W trakcie zabezpieczenia imprezy nie odnotowano przypadków zakłócenia porządku publicznego.
 

Wczoraj policjanci z gdyńskiej komendy wraz z funkcjonariuszami z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku zabezpieczali mecz piłki nożnej rozgrywany w ramach Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Polski i Włoch był już kolejnym z meczy, które rozgrywane są w ramach Mistrzostw Świata U-20 na gdyńskim stadionie. Gdynia jako jedno z polskich miast ma zaszczyt być gospodarzem turnieju. Na stadionie w Gdyni mecz obejrzało przeszło 10 tysięcy widzów.
 

Nad bezpieczeństwem kibiców oraz zawodników czuwali policjanci z gdyńskiej komendy, którzy pilnowali porządku zarówno przed spotkaniem, w jego trakcie jak i po jego zakończeniu. Całe zabezpieczenie przebiegło spokojnie, bez zakłóceń porządku publicznego. Policjanci biorący w nim udział pomagali kibicom bezpiecznie dostać się na teren stadionu, a po zakończeniu imprezy sprawnie i bezpiecznie opuścić teren imprezy.
 

Kolejne mecze w ramach rozgrywek Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 rozgrywane będą na gdyńskim stadionie do dnia 14 czerwca 2019 roku. Ostatnim spotkaniem na gdyńskiej murawie będzie mecz o trzecie miejsce. Nad bezpieczeństwem uczestników wszystkich meczy czuwać będą policjanci z gdyńskiej komendy.

Źródło: www.gdynia.policja.gov.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury