Dzisiaj jest: 20.9.2019, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Policjanci zabezpieczali „Marsz Równych”, który przeszedł w niedzielę ulicami Gdyni

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 48 Autor:

W ostatnią niedzielę ulicami Gdyni przeszli uczestnicy zgromadzenia „Marsz Równych”.

Policjanci zabezpieczali „Marsz Równych”, który przeszedł w niedzielę ulicami Gdyni

Trasa przemarszu prowadziła ulicami centrum miasta. Nad bezpieczeństwem uczestników zgromadzenia czuwali policjanci z gdyńskiej komendy. W trakcie trwania zabezpieczenia nie odnotowano przypadków zakłóceń porządku publicznego.
 

W ostatnią niedzielę funkcjonariusze gdyńskiej komendy pilnowali porządku podczas „Marszu Równych”. Uczestnicy zgromadzenia przeszli ulicami centrum Gdyni co wiązało się z czasowymi utrudnieniami w ruchu drogowym.
 

Policjanci z gdyńskiej drogówki zabezpieczali newralgiczne punkty trasy imprezy. Funkcjonariusze z wykorzystaniem służbowych pojazdów prowadzili również pilotaż bezpośrednio przez osobami biorącymi udział w zgromadzeniu. Na pomoc mundurowych mogli też liczyć mieszkańcy Gdyni, którzy z uwagi na utrudnienia w ruchu mieli problemy z dojazdem do wyznaczonych lokalizacji. W trakcie trwania zabezpieczenia nie odnotowano przypadków zakłóceń porządku publicznego.

Źródło: www.gdynia.policja.gov.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury