Dzisiaj jest: 18.8.2019, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Dzielnicowi z Gdyni zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, a w jego mieszkaniu zabezpieczyli blisko 150 gramów narkotyków

Dodano: miesiąc temu Czytane: 42 Autor:

Dzielnicowi z komisariatu w Gdyni Witominie zatrzymali 36-latka poszukiwanego celem odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności,

Dzielnicowi z Gdyni zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, a w jego mieszkaniu zabezpieczyli blisko 150 gramów narkotyków

a w trakcie przeszukania jego mieszkania zabezpieczyli blisko 150 gramów środków odurzających. Mężczyzna dziś usłyszy zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
 

Dzielnicowi z komisariatu w Gdyni Witominie od pewnego czasu prowadzili poszukiwania 36-letniego mieszkańca Gdyni, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był celem odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności w związku z wyrokiem sądu za posiadanie narkotyków. Dzięki poczynionym ustaleniom i zebranym informacjom mundurowi ustalili miejsce jego przebywania. Wczoraj udali się do wytypowanego mieszkania celem potwierdzenia czy przebywa w nim poszukiwany.
 

Na miejscu, oczekując na otwarcie drzwi przez domowników, policjanci wyczuli silny zapach marihuany. Drzwi do mieszkania otworzył mężczyzna odpowiadający rysopisowi poszukiwanego 36-latka. Mężczyzna, widząc, że odwiedzili go policjanci próbował wejść z powrotem do mieszkania i zamknąć drzwi przed funkcjonariuszami. Mundurowi uniemożliwili mu to i weszli wraz z nim do mieszkania. W środku zapach marihuany był jeszcze silniejszy niż na zewnątrz. Policjanci potwierdzili tożsamość mężczyzny, okazał się nim być poszukiwany 36-latek.
 

W związku z podejrzeniami, że w mieszkaniu mogą znajdować się środki odurzające i faktem, że mężczyzna już wcześniej karany był za posiadanie narkotyków policjanci przeprowadzili przeszukanie mieszkania. W wyniku tej czynności w jednym z pokoi zabezpieczyli trzy plastikowe pojemniki i jeden metalowy, w których znajdował się susz roślinny. Po sprawdzeniu testerem narkotyków okazała się nim być marihuana o łącznej wadze blisko 150 gramów. Zatrzymany 36-letni mieszkaniec Gdyni dziś usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: www.gdynia.policja.gov.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury