Dzisiaj jest: 20.9.2019, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Bądź Mamą, bądź Szefem!

Dodano: 2 tygodnie temu Czytane: 30 Autor:

Już 4 września startuje szósta edycja projektu Gdyński BiznesMam skierowanego do mam planujących rozpoczęcie własnego biznesu.

Bądź Mamą, bądź Szefem!
BiznesMam ma na celu rozbudzenie i uświadomienie w gdyńskich mamach potrzeby działania i ukształtowania pomysłu na własną firmę. Istotą projektu jest pomoc w odnalezieniu źródeł motywacji, nauka skutecznej komunikacji i efektywnego szukania klienta i pracownika. Sukcesem poprzednich edycji projektu są otwarte i z powodzeniem prowadzone firmy gdyńskich BiznesMam. Na podstawie ich doświadczeń zdobytych w trakcie zakładania i rozwijania swoich działalności gospodarczych w tegorocznej edycji po raz kolejny pojawi się element „case study”.
 
Projekt rozpocznie otwarte networkingowe spotkanie informacyjne skierowane do kobiet zainteresowanych udziałem w projekcie, na którym swoje firmy zaprezentuje 6 mam – uczestniczek poprzednich edycji. Spotkanie odbędzie się 12 września w godz.10.30-14.00 w Gdynia InfoBox przy ul. Świętojańskiej 30.
 
- W tym roku będzie realizowana już 6. edycja projektu Gdyński BiznesMam, projektu który cieszy się dużym zainteresowaniem. W momencie zakończenia danej edycji mamy zapytania o kolejną. Projekt jest oczywiście bezpłatny i dedykowany gdyńskim mamom, które chcą wrócić na rynek pracy. Tegoroczną edycję rozpoczniemy spotkaniem networkingowym, podczas którego swoje firmy zaprezentują panie wywodzące się z naszego projektu. Będą mogły wziąć w nim udział mamy, które chcą się zapisać, ale jeszcze nie wiedzą czy warto – mówi Beata Grzegorska z Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.
 

Zasadniczym elementem projektu jest osiem spotkań warsztatowych, które odbywać się będą według harmonogramu od 3 października do 20 listopada w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24. Zajęcia prowadzić będą między innymi psychologowie, trenerzy i doradcy biznesowi, przedsiębiorcy-praktycy oraz wizażystka.
 
Do projektu zgłosić się mogą niepracujące panie, zamieszkałe w Gdyni, które posiadają przynajmniej jedno dziecko w wieku do lat sześciu. Uczestniczka może przebywać na urlopie macierzyńskim bądź wychowawczym.

Mając na uwadze komfort pozostałych uczestniczek oraz jak najwyższą jakość zajęć, w spotkaniach mamie może towarzyszyć wyłącznie jedno dziecko do lat dwóch. Opiekę nad dzieckiem w trakcie zajęć sprawuje mama.
 
Zainteresowana uczestnictwem mama przystępując do projektu zgłasza się na wszystkie z proponowanych warsztatów. Rezultatem tego będzie zwiększenie efektywności spotkań i stworzenie spójnej grupy przedsiębiorczych mam, które mają jeden cel – otwarcie własnej firmy.
 
Zgłoszenia – wyłącznie przez portal evenea.pl:
na spotkanie networkingoweod 4 września do wyczerpania miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.
- do projektu od 12 do 30 września. Nie decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestniczki zakwalifikowane do projektu otrzymają potwierdzenie drogą mailową.     
 
Udział w projekcie jest bezpłatny.
 
Szczegóły na stronie www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl.

Do pobrania:

Źródło: gdynia.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury