Dzisiaj jest: 14.11.2019, imieniny: Emila, Laury, Rogera
Ogłoszenie:

Sól drogowa - chlorek sodu DUŻE RABATY!!!!! (Nowy)

dodano: 2019.02.18 ważne do: 2019.12.31 wyświetleń: 100
23 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Sól drogowa wykorzystywana jest w okresie zimowym do walki z zaśnieżonymi oraz oblodzonymi drogami. Głównym składnikiem soli drogowej jest chlorek sodu (NaCl) minimum 95% zawartości. Nie jest to niebezpieczna substancja. Sól drogową można stosować do usuwania oblodzenia i śniegu lub zapobiegawczo aby chronić teren przed oblodzeniem i nagromadzeniem większej ilości śniegu Jeżeli zależy Ci na tym aby mieć doskonale utrzymaną posesję w długie zimowe dni. Kup naszą sól drogową. Doskonale nadaje się ona do utrzymania drożności: chodników, ciągów komunikacyjnych, dróg, parkingów, placów. Nasza sól drogowa z antyzbrylaczem doskonale radzi sobie z lodem nawet do - 5 stopni. Pamiętaj aby dbać o do aby otoczenie Twojej posesji było odśnieżone i odlodzone. Utrzymanie w zimie posesji odśnieżonej o odlodzonej zapewnia użytkownikom posesji bezpieczeństwo. Nie dbanie o odlodzenie i odśnieżanie posesji zwiększa prawdopodobieństwo odniesienia różnych obrażeń złamań czy skręceń. Dbaj o bezpieczeństwo. Kup naszą sól drogową.
 

Sposób użycia:
 

Sól drogowa jest już przygotowanym produktem do użycia. Normalne zużycie soli drogowej powinno wynosić ok. 18,3 kg na 100 m2 tym samym do odlodzenia 1 m2 potrzebujemy ok. 0,183 kg. Jednak przy większej ilości opadów śnieżnych jej zużycie może wynosić nawet 0,250 kg/m2.


Możesz kupić ten produkt wchodząc bezpośrednio na stronę, ale jak uzyjesz tego kodu >>> J9CDQG <<< dostaniesz dodatkowy rabat ode mnie.

W razie problemów zapraszam do kontaktu oczywiście w razie zamawiania większej ilości przewidziane są większe rabaty

https://distripark.com/
Wideo
Kontakt
Paweł
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury