Dzisiaj jest: 14.11.2019, imieniny: Emila, Laury, Rogera
Ogłoszenie:

Woda amoniakalna 25%, (wodorotlenek amonu) DUŻE RABATY!!!!! (Nowy)

dodano: 2019.02.18 ważne do: 2019.12.31 wyświetleń: 137
65 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Woda amoniakalna w roztworze 25 % znajduje zastosowanie w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym jako odczynnik laboratoryjny, w garbarstwie stosowana do produkcji żelatyny, do produkcji barwników oraz do produkcji środków do mycia. 

Woda amoniakalna techniczna, wodorotlenek amonu stosowana jest w przemyśle gumowym oraz szklarskim. W energetyce w instalacjach redukcji emisji tlenków azotu do atmosfery. 
W rolnictwie jako sztuczny nawóz do zakwaszania gleby, skuteczna pod warunkiem dostarczenia jej do gleby w odpowiednim czasie. W rolnictwie to łatwo przyswajalny nawóz oraz regulator pH gleby.
W procesie oczyszczania ścieków woda amoniakalna stosowana jako pożywka uzupełniająca azot amonowy.

Stosowana do neutralizacji pozostałości kwasów oraz do odtłuszczania i czyszczenia blachy ocynkowanej przed malowaniem. Mycie wykonuje się pod ciśnieniem roztworem wody amoniakalnej 5-6 % z dodatkiem środków powierzchniowo-czynnych. 

Woda amoniakalna w roztworze 25 % stosowana do usuwania nalotów z wszelkiego rodzaju metali, usuwa naloty grynszpanu, śniedzi oraz rdzy.
Podczas stosowania wody amonikalnej należy zaopatrzyć się w odzież ochronną, rękawice ochronne oraz okulary bądź inną ochronę twarzy.

Produkt dostępny w opakowaniach - kanister 28 kg, DPPL 900 kg.

Możesz kupić ten produkt wchodząc bezpośrednio na stronę, ale jak uzyjesz tego kodu >>> J9CDQG <<< dostaniesz dodatkowy rabat ode mnie.

W razie problemów zapraszam do kontaktu oczywiście w razie zamawiania większej ilości przewidziane są większe rabaty

https://distripark.com/
Kontakt
Paweł
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury