Dzisiaj jest: 19.10.2019, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

O nas

Witamy Państwa na stronach portalu Gdynia.WirtualneMedia.info

Gdynia.WirtualneMedia.info to pierwszy w portali regionalnych należący do Grupy Wirtualne Media. Nasz portal jest niezależny i został stworzony w celu promocji miasta Gdynia oraz polskich firm i instytucji reprezentujących nasze miasto.

Gdynia.WirtualneMedia.info od początku istnienia wyznacza nowy poziom lokalnych mediów. Bedziemy przecierać nowe szlaki i wdrażać nowe pionierskie pomysły oraz najnowocześniejsze rozwiązania. 

Gdynia.WirtualneMedia.info dąży do stworzenia największej bazy firm funkcjonujących na terenie Gdyni. To również największa baza publikacji, wiadomości miasta Gdynia oraz najpopularniejsza giełda ogłoszeń drobnych czy też motoryzacyjnych. 

Redakcja
Gdynia.WirtualneMedia.info

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury