Dzisiaj jest: 19.5.2019, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Policja poszukuje świadków kradzieży z włamaniem do automatu

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 26 Autor:

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży z włamaniem do automatu z artykułami spożywczymi,

Policja poszukuje świadków kradzieży z włamaniem do automatu

do której doszło w dniu 11.09.2018 roku około godziny 1:30 w nocy. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!
 

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży z włamaniem do automatu z artykułami spożywczymi, do której doszło w dniu 11.09.2018 roku około godziny 1:30 w nocy w tunelu SKM Gdynia Wzg. Św. Maksymiliana.
 

Wizerunek sprawcy prezentowany jest na monitoringu. Rysopis mężczyzny: - wiek około 25 lat, - szczupłej budowy ciała, - włosy ciemne krótkie, - w trakcie popełnienia przestępstwa mężczyzna ubrana była w czarną skórzaną kurtkę, czarne spodnie, czarne sportowe bury.
 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, którego wizerunek został utrwalony na monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie pod nr telefonu 58 66 21 255 lub na numery alarmowe 112 i 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Źródło: www.gdynia.policja.gov.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury