Dzisiaj jest: 19.5.2019, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Zmiany w organizacji ruchu w związku z paradą "Mikołaje na motocyklach"

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 45 Autor:

W czasie przejazdu parady wjazdy z dróg krzyżujących się z jej trasą będą zablokowane.

Zmiany w organizacji ruchu w związku z paradą "Mikołaje na motocyklach"
W niedzielę, 2 grudniaod godz. 11.00 do godz. 13.00 ulicami Gdyni przejedzie parada „Mikołaje na Motocyklach”. Trasa przejazdu wiedzie przez: al. Jana Pawła IIskwer Kościuszkiul. Świętojańskąal. Marsz. Piłsudskiego i al. Zwycięstwa. Parada prowadzona będzie przez funkcjonariuszy policji. 
 
W czasie przejazdu parady wjazdy z dróg krzyżujących się z jej trasą będą zablokowane. Po wyjeździe z Gdyni parada przejedzie przez Sopot i Gdańsk do stadionu Energa Gdańsk.
 
Od godz. 6.00 do godz. 12.00 wjazd na al. Jana Pawła II zostanie zamknięty. Wjechać tam będą mogli tylko uczestnicy parady i pojazdy organizatora.
Źródło: gdynia.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury