Dzisiaj jest: 19.10.2019, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Open’er w centrum miasta

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 45 Autor:

Open’er Festival to nie tylko wydarzenia na lotnisku Gdynia-Kosakowo! Wiedzą o tym doskonale fani koncertów na Open Stage.

Open’er w centrum miasta

A tych z roku na rok jest coraz więcej. Trudno przecież nie docenić chwili relaksu na wygodnym leżaku, w ciepły lipcowy dzień w rytm świetnej muzyki na żywo.

Podczas tegorocznej edycji Opene’er Festiwal Open Stage ponownie pojawi się na placu Grunwaldzkim. Na miejskim trawniku rozciągającym się pomiędzy Teatrem Muzycznym a Gdyńskim Centrum Filmowym będzie można usiąść na leżakach i posłuchać młodych, zdolnych artystów.
 
Koncerty będą startować o godz. 11.30 we wszystkie festiwalowe dni, przed rozpoczęciem koncertów na lotnisku Gdynia-Kosakowo. Na Open Stage wystąpią m.in. ZielaOxford DramaPola Rise czy Misia Furtak. Wstęp wolny.
 

Więcej informacji na opener.pl.

Źródło: gdynia.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury