Dzisiaj jest: 9.12.2019, imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

Dzielnicowi z Gdyni zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, a w jego mieszkaniu zabezpieczyli blisko 150 gramów narkotyków

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 94 Autor:

Dzielnicowi z komisariatu w Gdyni Witominie zatrzymali 36-latka poszukiwanego celem odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności,

Dzielnicowi z Gdyni zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, a w jego mieszkaniu zabezpieczyli blisko 150 gramów narkotyków

a w trakcie przeszukania jego mieszkania zabezpieczyli blisko 150 gramów środków odurzających. Mężczyzna dziś usłyszy zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
 

Dzielnicowi z komisariatu w Gdyni Witominie od pewnego czasu prowadzili poszukiwania 36-letniego mieszkańca Gdyni, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był celem odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności w związku z wyrokiem sądu za posiadanie narkotyków. Dzięki poczynionym ustaleniom i zebranym informacjom mundurowi ustalili miejsce jego przebywania. Wczoraj udali się do wytypowanego mieszkania celem potwierdzenia czy przebywa w nim poszukiwany.
 

Na miejscu, oczekując na otwarcie drzwi przez domowników, policjanci wyczuli silny zapach marihuany. Drzwi do mieszkania otworzył mężczyzna odpowiadający rysopisowi poszukiwanego 36-latka. Mężczyzna, widząc, że odwiedzili go policjanci próbował wejść z powrotem do mieszkania i zamknąć drzwi przed funkcjonariuszami. Mundurowi uniemożliwili mu to i weszli wraz z nim do mieszkania. W środku zapach marihuany był jeszcze silniejszy niż na zewnątrz. Policjanci potwierdzili tożsamość mężczyzny, okazał się nim być poszukiwany 36-latek.
 

W związku z podejrzeniami, że w mieszkaniu mogą znajdować się środki odurzające i faktem, że mężczyzna już wcześniej karany był za posiadanie narkotyków policjanci przeprowadzili przeszukanie mieszkania. W wyniku tej czynności w jednym z pokoi zabezpieczyli trzy plastikowe pojemniki i jeden metalowy, w których znajdował się susz roślinny. Po sprawdzeniu testerem narkotyków okazała się nim być marihuana o łącznej wadze blisko 150 gramów. Zatrzymany 36-letni mieszkaniec Gdyni dziś usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: www.gdynia.policja.gov.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: gdynia@wirtualnemedia.info