Dzisiaj jest: 9.12.2019, imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

Chwarzno kibicowało Ironmanom!

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 46 Autor:

Niemal cała Gdynia z zapartym tchem obserwowała w niedzielę rywalizację światowej czołówki triathlonistów,

Chwarzno kibicowało Ironmanom!
którzy podjęli wyznanie i wystartowali w tegorocznym Enea Ironman 70.3 Gdynia. Mieszkańcy Chwarzna-Wiczlina kibicowali „ludziom z żelaza” w dwóch strefach piknikowych.

Trasa Enea Ironman 70.3 Gdynia to nie tylko efektowne wejście do wody na gdyńskiej plaży czy biegowy finisz ulicami Śródmieścia, ale też dynamiczna rywalizacja na rowerach, które mkną m.in. przez Grabówek, Chylonię i Pustki Cisowskie, a na koniec tego etapu – przez Chwarzno-Wiczlino.

Mieszkańcy tej dzielnicy wspólnie kibicowali zawodnikom w dwóch specjalnych strefach. Dzięki organizatorom wydarzenia Rada Dzielnicy przez cały dzień realizowała Piknik Rodzinny Ironman Chwarzno-Wiczlino 2019.

Pierwszy z pikników to spotkanie mieszkańców na polanie przy nowym komisariacie na Sokółce, drugi – przy ul. Okrężnej, na tzw. Starym Chwarznie. Przygotowano atrakcje dla najmłodszych, zajęcia sportowe, grilla dla wszystkich oraz miejsce do zabaw i animacji.
Źródło: gdynia.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: gdynia@wirtualnemedia.info